1. TEDARİK, KARGO VE TESLİMAT

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisi ile birlikte açıp kontrol etme hakkınız vardır. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. Tutanak tutulması hukuki açıdan oldukça önemlidir.

Bu hasarı ya da eksikliğin sizden dolayı değil kargo firması tarafından olduğunu gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürünleriniz tarafınıza hemen kargolanacaktır.

Tutanak sayesinde yetkililerimiz kargo firmasının sigortasından gerekli olan hasarın bedelini alabilecektir.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.
Siparişleriniz, onaylandıktan sonra mücbir bir sebep olamadıkça en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir

2. İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

Siparişinizde ki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orjinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde destek sayfamızdan, iletişim sayfamızdan veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi tedarik edilebiliyor ise değiştirilebilir, aksi halde ödediğiniz bedel 5 iş günü içerisinde belirteceğiniz banka hesabınıza veya alışverişi tamamladığınız banka / kredi kartına iade edilir. İade tarafımızdan yapıldıktan sonra banka süreçlerine göre hesabınıza ulaşır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade etmek istediğiniz ürünleriniz için ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, hasar görmemiş, kullanılmamış olması, hediyeli ürün ise hediyesi ile ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmesi ve ürünün kutu, poşet, etiket ve ambalajının kayıp veya deforme olmamış olması gerekmektedir. Tüketici Hakları İptal ve İade Koşulları 22. Maddesi gereğince; “ Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin” iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. Şayet aldığınız ürün kozmetik ve kişisel bakım ürünü değilse bu madde uygulanmaz.

 • İade etmek için web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak veya web sitemizdeki irtibat bilgilerinden bize ulaşarak siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde orijinal ambalajında ve faturası ile birlikte aşağıda belirttiğimiz adrese geri göndermeniz gerekmektedir.
 • Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri dikkatlice paketleyiniz.
 • İade kargonuz bize ulaştıktan ve ürünün iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 72 saat içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilecektir.
 • İade onaylandığında, yasal süre olan 14 gün içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre cayma bildiriminin tarafımıza ulaşmasıyla başlar ve İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Bu nedenle bedel iadesinin süresinde yapılmasına rağmen bankadan kaynaklı gecikmelerden tarafımıza sorumlu değildir.
 • Havale ile yapılan ödemelerde, iade onayı almak istediğinize dair gönderdiğiniz e-mail’de veya mesajda ürün bedelinin iade yapılacağı banka bilgilerini mutlaka belirtiniz.
 • Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda da sipariş iptalini gerçekleştiremeyeceğimizi belirtmek isteriz. Bu durumda kargoyu aldıktan sonra yukarıda belirtilen süreçlere göre iade sürecini başlatmalısınız.
 • İade için gönderilerinizin hasar görmemeleri için ürünleri dikkatlice paketleyiniz.
  Bedel iadesinin süresinde yapılmasına rağmen bankadan kaynaklı gecikmelerden web sitemiz/işletmemiz sorumlu değildir.
  Havale ile yapılan ödemelerde, iade onayı almak istediğinize dair gönderdiğiniz e-mail’de ürün bedelinin iade yapılacağı banka bilgilerini mutlaka belirtiniz.
  Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda da sipariş iptalini gerçekleştiremeyeceğimizi belirtmek isteriz.

3. ÖDEME

Sitemizde aşağıdaki şekillerde sipariş verebilirsiniz: 

1. Kredi Kartı ile Ödeme: Bütün kredi kartları sitemizde geçerlidir.

2. Havale ile ödeme: Havale ile ödeme yaptığınızda lütfen açıklama kısmına sipariş onayından sonra oluşacak olan sipariş/fatura numaranızı ekleyiniz.

Siparişleriniz onaylandıktan sonra kargoya teslim edilecektir. (resmi tatiller ve hafta sonları hariç) Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınacaktır.  Kargo şirketi satın aldığınız ürünü belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürününüzü teslim almadan TUTANAK tutturarak kargo yetkilisine iade etmenizi önemle rica ederiz.

Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı web sitemiz / firmamız kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağından sizlere bu bedel iadesi yapılamamaktadır.